Viacnásobné vytlačovacie linky

Viacnásobné vytlačovacie linky sú určené hlavne pre výrobu bočníc a behúňov pre motocyklové, osobné, ľahké nákladné, nákladné, autobusové, poľnohospodárske, priemyselné, pozemné a letecké plášte. V závislosti od konštrukcie plášťa, KONŠTRUKTA-TireTech ponúka vytlačovacie linky Duplex, Triplex, Quadroplex, Pentaplex ako aj Hexaplex.

Viacnásobné vytlačovacie linky

Viacnásobné vytlačovacie linky sú určené hlavne pre výrobu bočníc a behúňov pre motocyklové, osobné, ľahké nákladné, nákladné, autobusové, poľnohospodárske, priemyselné, pozemné a letecké plášte. V závislosti od konštrukcie plášťa, KONŠTRUKTA-TireTech ponúka vytlačovacie linky Duplex, Triplex, Quadroplex, Quintoplex ako aj Hexaplex.

MULTIEXTRUSION LINES FOR TREAD
The frame of extruders

Rám je určený pre presné nastavenie extrúderov oproti kanálom hlavy. Montážne dosky slúžia na namontovnaie prevodovky extrúdera a motora, skladajú sa z pohyblivých častí, ktoré slúžia na eliminovanie tepelných deformácií extrúdera a významne predlžujú životnosť závitoviek. Montážne dosky pre spodné extrúdery slúžia ako vozík na koľajniciach pre jednoduchú výmenu prevodovky a motora.

CNC Machining of multiplex head

Opracovanie na CNC stroji viacnásobnej vytlačovacej hlavy

Modular system of cooling line

Modulárny systém chladiacej linky pre jednoduchú montáž a údržbu

Exhaust system

Odsávací systém slúži pre účinné zníženie vlhkosti a eliminuje výskyt rias

Wind-up system

Systém navíjania umožňuje automatickú výmenu kaziet v navíjacej stanici

Reliable blow off system
Spoľahlivý ofukovací systém umožňuje kvalitné osušovanie profilu.
Skiver cutter

Kosička s automatickým nastavením uhla zabezpečuje vysokú rýchlosť (až 28 rezov/min)

DOPYT