Víta vás spoločnosť KONŠTRUKTA - TireTech - Tire machinery with new dimensions

Partnerstvo

s KE FISCHER

KONŠTRUKTA-TireTech a Karl Eugen Fischer spojili sily, aby výrobcom pneumatík ponúkli jedinečné a najlepšie možné riešenia

Spoločnosť Karl Eugen Fischer (KEF), popredný svetový výrobca a vývojár strihacích systémov pre pneumatikársky priemysel, získala slovenskú spoločnosť KONŠTRUKTA-TireTech (KTT), výrobcu vytlačovacích a strihacích strojov pre pneumatikársky priemysel. Transakcia bola uzavretá začiatkom decembra.

Touto akvizíciou spoločnosť KEF podporuje svoje pôsobenie na trhu so strihacími zariadeniami a rozširuje svoje portfólio o vysoko výkonné vytlačovacie zariadenia. Zákazníci budú profitovať z kombinovaných servisných a inžinierskych kapacít týchto dvoch renomovaných spoločností.

Obe spoločnosti majú rozhodujúce procesy a činnosti pod vlastnou strechou a spolu s obchodnými jednotkami na kľúčových trhoch zvyšujú dostupnosť našich riešení a služieb s ešte vyššou kvalitou a flexibilitou a zároveň zmierňujú vplyv inflačného rastu nákladov.

O SPOLOČNOSTI K-TT

KONŠTRUKTA-TireTech je celosvetovo uznávaný dodávateľ strojov na prípravu komponentov pneumatík so sídlom v Trenčíne na Slovensku. Zariadenia K-TT na vytláčanie, strihanie a navíjanie boli nainštalované vo viac ako 70 závodoch na výrobu pneumatík v 35+ krajinách sveta. Znalosti spoločnosti vyplývajú z 30+ ročných skúseností v odvetví výroby pneumatík, ktoré sú podporené silnými výrobnými, výskumnými a vývojovými aktivitami.

O SPOLOČNOSTI KEF

Spoločnosť KEF je lídrom na svetovom trhu v oblasti systémov na strihanie oceľových kordov pre pneumatikársky priemysel s viac ako 50-ročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Výrobné prevádzky spoločnosti sa nachádzajú v jej sídle v Burgkunstadte/Nemecko a sú doplnené distribučnými a servisnými spoločnosťami v USA a Číne. Spoločnosť KEF má celosvetovo nainštalovanú základňu viac ako 900 systémov na strihanie kordov.

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Tešíme sa na vašu správu!
Budeme sa snažiť splniť všetky vaše požiadavky.